Postani član društva Šapa Hitno udomljavanje Reklamirajte se na stranicama ŠAPE!

IBAN: HR 59 2360000 1102193333

Zvrk

IME:
Zvrk
SPOL:
m
VELIČINA:
mala
STAROST:
15.6.2022.
STERILIZIRANA/KASTRIRAN:
KONTAKT:
095/585-6517

Bok !! Ja sam jedan mali mali dečko koji žurno traži novi dom…nakon što je neki zločesti čovjek mene i moju braću i seke zavezao u najlonsku vrećicu i bacio u grabu,sa samo dva dana starosti nismo se svi uspjeli izboriti za život,dvoje braće sam izgubio…. No nas troje je pratila sva sreća svijeta i uz pomoć dobrih ljudi uspjeli smo se izvući i postati psići kakvi smo uvijek trebali biti. Braco i seka su se već i udomili tako da još samo ja još jednom tražim svoju sreću u obliku novog doma. Cijepljen sam protiv dječijih bolesti i čipiran…moji ljudi ovdje za mene osiguravaju i cjepivo protiv bjesnoće i kastraciju kad još malo porastem.
Ima li netko ovdje tko bi me vodio doma ???

Marketing

Dragi prijatelji,budući da smo od 6. mjeseca prošle 2021. godine bez primanja,molimo Vas da naše Društvo podržite u skladu s vašim mogućnostima i na taj način pomognete nam osigurati potrebna sredstva za nastavak rada i daljnju brigu za naše njuškice !! HVALA VAM !!!

Partneri sa kojima surađujemo