PočetnaDonatoriDruštvo za zaštitu životinja “Šapa” - Donatori

Društvo za zaštitu životinja “Šapa” - Donatori

Bjelovarsko-bilogorska županija, nakon što je župan gospodin Damir Bajs osobno reagirao na naš dopis za dodjelu interventnih sredstava, uplatila nam je prva sredstva u iznosu 5 000 kuna, koja su nam znatno olakšala rješavanje osnovnih problema - hrane i liječenja naših štićenika.

Profesor Miroslav Brletić donirao nam je rješenje prema kojem smo izradili žig Društva.

Grad Bjelovar pokrio je veterinarske troškove Šape u iznosu od 7 000 kuna za 2006. godinu. Pri tome su nam, koliko je to bilo u njihovoj moći, izašli u susret gospoda Sonja Novak, pročelnica Ureda za gospodarstvo, i zamjenici gradonačelnice gospodin Zlatko Barila i gospodin Stjepan Čleković.

Škola stranih jezika Jeka štampala nam je 500 komada letaka u sklopu akcije “Učinimo što možemo”.

Učenici koji su sudjelovali u prezentaciji Šape na jesenskom Gudovačkom poljoprivrednom sajmu 2006. nosili su bedževe sa znakom Šape - donacija Amanita d.o.o., koja nam je štampala i djelomično pokrila trošak za slova na baneru. Dio propagandnog materijala koji smo tom prilikom na sajmu dijelili poslali su nam Prijatelji životinja, a drugi dio omogućili su nam Kalista d.o.o. koja je donirala 3500, a Hard-Jura d.o.o. 3000 letaka.

Hard-Jura d.o.o. također nam je donirao i kemijske olovke sa našim logom koje smo dijelili povodom Svjetskog dana zaštite životinja 2006.

Komunalac nam je bez naknade ustupio i postavio 2 štanda u gradu povodom Svjetskog dana zaštite životinja.

Pevec d.o.o. nam je donirao preko 100 kg hrane za pse i nešto za mačke.

Gospodin Petar Vučetić nam je donirao idejno rješenje za letke koje smo izradili u sklopu akcije “Učinimo što možemo”.

Besplatno smo dobili internetski prostor uz Bjelovar.net.

Zahvaljujući posredovanju gospođe Petre Bedić Hrpalo, tvrtka LIDL Hrvatska d.o.o.k.d.,donirala je našoj udruzi hranu i potrepštine za životinje. Donacija je predana dana 25. listopada 2008. i jako nas je razveselila. Još veće zadovoljstvo izazvao je istinski interes za naše Društvo, te obećanje da ta donacija neće biti i posljednja. Veliko HVALA iz srca naših četveronožnih štićenika!

HVALA SVIMA KOJI SU NA BILO KOJI NAČIN POMOGLI!