Postani član društva Šapa Hitno udomljavanje Reklamirajte se na stranicama ŠAPE!

Čuvanje ljubimaca

Molimo zainteresirane građane, koji žele svog kućnog ljubimca ostaviti na čuvanje za vrijeme godišnjih odmora, neka se jave ŠAPI.

Kako možete pomoći

Udomite nekoga od nas! Dobit ćete time više nego što možete zamisliti!

Šapa na Fejsu!

Priključite se našoj grupi na Fejsu! Postanite naš prijatelj i pomozite u udomljavanju!

Kontakt informacije

Društvo za zaštitu životinja "ŠAPA".
Vijenac 24, 43000 Bjelovar
AZIL JE NA LOKACIJI:
LETIČANI 5, 43 000 BJELOVAR

Mob.: +385 (0)99 850 36 47
Tel.: +385 (0)43 232 278
E-mail: info@drustvo-sapa.hr
E-mail: marketing@drustvo-sapa.hr
Žiro račun: 2360000-1102193333 (Zagrebačka banka)
IBAN: HR 59 2360000 1102193333
Morate imati instaliran Flash Player da biste vidjeli slike.

PočetnaVijestiCijepljenje pasa protiv bjesnoće

Cijepljenje pasa protiv bjesnoće

Društvo za zaštitu životinja ŠAPA poziva građanstvo na obvezno cijepljenje pasa.

Cijepljenje pasa protiv bjesnoćeOd 1. siječnja do 31. ožujka svake se godine održava cijepljenje protiv bjesnoće. Kako u tom razdoblju država sudjeluje u troškovima, cijene su nešto niže.

Cijepljenje možete obaviti na dva načina: odlaskom u najbližu veterinarsku ambulantu ili da pričekate dolazak veterinara u svoj dom. O važnosti cijepljenja dovoljno govori podatak da je to bolest koja uvijek završava smrću životinje, ali se može prenijeti i na čovjeka ugrizom ili lizanjem oboljele životinje po ranama ili oštećenoj koži. Izbjegavanje cijepljenja domaćih životinja opasno je i lakoumno te zakonom kažnjivo.

Od cijepljenja su izuzete životinje koje boluju od neke akutne bolesti te se one cijepe nakon izlječenja i svi štenci mlađi od tri mjeseca. Veterinari preporučuju i cijepljenje mačaka koje su posebno izložene opasnosti zbog nemogućnosti kontrole njihova kretanja.

Vlatka GrganićMarketing

Dragi prijatelji,budući da smo od 6. mjeseca prošle 2021. godine bez primanja,molimo Vas da naše Društvo podržite u skladu s vašim mogućnostima i na taj način pomognete nam osigurati potrebna sredstva za nastavak rada i daljnju brigu za naše njuškice !! HVALA VAM !!!

Partneri sa kojima surađujemo