Postani član društva Šapa Hitno udomljavanje Reklamirajte se na stranicama ŠAPE!

Čuvanje ljubimaca

Molimo zainteresirane građane, koji žele svog kućnog ljubimca ostaviti na čuvanje za vrijeme godišnjih odmora, neka se jave ŠAPI.

Kako možete pomoći

Udomite nekoga od nas! Dobit ćete time više nego što možete zamisliti!

Šapa na Fejsu!

Priključite se našoj grupi na Fejsu! Postanite naš prijatelj i pomozite u udomljavanju!

Kontakt informacije

Društvo za zaštitu životinja "ŠAPA".
Vijenac 24, 43000 Bjelovar
AZIL JE NA LOKACIJI:
LETIČANI 5, 43 000 BJELOVAR

Mob.: +385 (0)99 850 36 47
Tel.: +385 (0)43 232 278
E-mail: info@drustvo-sapa.hr
E-mail: marketing@drustvo-sapa.hr
Žiro račun: 2360000-1102193333 (Zagrebačka banka)
IBAN: HR 59 2360000 1102193333
Morate imati instaliran Flash Player da biste vidjeli slike.

PočetnaVijestiMeđunarodni dan volontera

Međunarodni dan volontera

Sve više mladih volontera

Gradski čelnici obilježili su 5. prosinca, Međunarodni dan volontera, druženjem s bjelovarskih volonterima. Ovakvi susreti postali su nezaobilazna tradicija i redovito se obilježavaju svakog prosinca.

Okupljanju su nazočili srednjoškolci koji provode akciju dobrosusjedske pomoći, volonteri za pomoć osobama s posebnim potrebama, volonteri bjelovarskog Caritasa, vatrogasnog društva, Udruge za zdravo i sretno djetinjstvo, Obiteljskog centra, Kluba liječenih alkoholičara, Udruge branitelja liječenih od PTSP-a, te udruge Šapa.

Na bjelovarskom području u raznim organizacijama trenutno volontira tristotinjak osoba.

Nije u redu bilo koga izdvajati, no moram reći da smo izuzetno ponosni na mlade volontere. Naša mladež prepoznala je prave vrijednosti i sve ih je više u volonterskim udrugama “- istaknuo je Stjepan Čleković, dogradonačelnik. (stm)