Postani član društva Šapa

Hitno udomljavanje Reklamirajte se na stranicama ŠAPE!

Čuvanje ljubimaca

Molimo zainteresirane građane, koji žele svog kućnog ljubimca ostaviti na čuvanje za vrijeme godišnjih odmora, neka se jave ŠAPI.

Kako možete pomoći

Udomite nekoga od nas! Dobit ćete time više nego što možete zamisliti!

Šapa na Fejsu!

Priključite se našoj grupi na Fejsu! Postanite naš prijatelj i pomozite u udomljavanju!

Kontakt informacije

Društvo za zaštitu životinja "ŠAPA".
Vijenac 24, 43000 Bjelovar
AZIL JE NA LOKACIJI:
LETIČANI 5, 43 000 BJELOVAR

Mob.: +385 (0)99 850 36 47
Tel.: +385 (0)43 232 278
E-mail: info@drustvo-sapa.hr
E-mail: marketing@drustvo-sapa.hr
Žiro račun: 2360000-1102193333 (Zagrebačka banka)
IBAN: HR 59 2360000 1102193333

PočetnaVijestiU Kaliforniji uginuo najveći pas na svijetu

U Kaliforniji uginuo najveći pas na svijetu

Najveći pas na svijetu - njemačka doga Gibson

Najveći pas na svijetu, njemačka doga Gibson, uginuo je u petak 7. kolovoza u Sacramentu blizu Los Angelesa nakon neuspješnog liječenja raka kostiju. Rođen 2002. godine, pas koji je kad bi se postavio na stražnje noge bio visok 2,18 metara, radio je u terapijskim centrima i u centrima za osobe s posebnim potrebama.

Gibsonu je u travnju ove godine dijagnosticiran rak kostiju u desnoj šapi. Šapa je amputirana kako bi se spriječilo širenje raka, prošao je i kemoterapiju, no prošlog tjedna njegova vlasnica je doznala da se rak proširio na pluća i kralježnicu, pa ga je odlučila eutanazirati.

Godine 2004. Gibson je proglašen najvećim psom na svijetu u Guinnessovoj knjizi rekorda.

Preuzeto sa: www.vecernji.hrMarketing

Dragi prijatelji,budući da smo od 6. mjeseca prošle 2021. godine bez primanja,molimo Vas da naše Društvo podržite u skladu s vašim mogućnostima i na taj način pomognete nam osigurati potrebna sredstva za nastavak rada i daljnju brigu za naše njuškice !! HVALA VAM !!!

Partneri sa kojima surađujemo