PočetnaPomozite namPsi imaju riječ

Psi imaju riječ

Udomite nekoga od nas! Dobit ćete time više nego što možete i zamisliti!

Ako imate uvjete za prihvat, ali se ne možete obvezati za trajno udomljenje, prihvatite nekoga od nas i skrbite o njemu dok ne nađe trajni dom - jer mi još uvijek nemamo svoje sklonište.

Pomozite naći prostor gdje bi osnovali naše sklonište, naš novi (iako privremeni, ali možda i prvi pravi) dom.

Ako nađete izgubljenu ili odbačenu, gladnu i iznemoglu životinju, ne tjerajte ju - nahranite ju i napojite, i što prije obavijestite Šapu telefonom - oni će se pobrinuti za nju.

Ako znate ili vidite da netko zlostavlja životinju - javite u Šapu! Oni će napraviti sve da se to zaustavi.

Donirajte nam hranu, zdjelice za hranu i vodu, vodilice, deke, kućice, četke, igračke…....Sve će nas to neizmjerno razveseliti.

Recite svojim prijateljima i poznanicima da mi čekamo na njih! Pošaljite im link na našu stranicu. Pomozite neka se čuje naš glas….

Uključite se u dobrotvorni rad sa našim volonterima - oni su jedino što trenutno imamo.

Uplatite neki, makar i naskromniji novčani prilog na naš žiro-račun: 2360000-1102193333. Svaka kuna nam je od velike pomoći.

UNAPRIJED VAM HVALA!!!